Ihanat torkkupeitot ja huovat

  Pleedid

  Muuda oma kodu eriliseks meie kvaliteetsete pleedidega, mis pakuvad lisaks mugavusele ka silmailu. Valikus on erinevaid värvitoone ja stiilseid mustreid, millega saab täiendada väga erinevaid interjööre. Mõnusalt pehmed ja kerged fliispleedid on mugavad ning sobivad ideaalselt kasutamiseks aastaringselt. Klassikalised villapleedid on kvaliteetsed ning aegumatud, olles asendamatud jahedatel aastaaegadel, sest on eriti soojad ning samas väga hästi hingavad. Avasta enda jaoks meie elegantsed villapleedid ja rikkalikus värvivalikus pleedid, mis on valmistatud erinevatest materjalidest, näiteks nagu fliis, vegan- ehk kunstkarusnahk, viskoos, linane ning akrüül.

  81 toodet

  Pleedid

  Missugune on parim pleed? Tee valik vastavalt oma eelistustele ja vajadustele.

  Lisa oma koju soojust ja luksust meie pleedidega. Tutvu kollektsiooniga ning leia oma stiilile ja eelistustele sobivad pleedid meie rikkalilust valikust.

  Villapleedid

  Klassikalised ja elegantsed villapleedid on alati moes. Meie 100% naturaalsest villast valmistatud pleedid on tõeliselt ekslusiivsed ning täiendavad suurepäraselt iga kodu stiili. Naturaalne vill reguleerib ainuomaselt just sellele materjalile temperatuuri, pakkudes mõnusat soojust ning on samas hingav ja kerge. Poe jahedatel õhtutel supersooja villapleedi sisse või aseta voodissse lisakatteks teki peale, et nautida soojust ilma liigse raskuseta.

  Fliispleedid

  Fliispleedid on eriti kerged ja soojad ning värvivalik ekstra lai. Leia oma lemmik meie flispleedide seast, valikus on õhemast ja paksemast materjalist mudeleid, narmastega või kanditud servaga, kahepoolseid ning mitmekihilisi. Fliispleedid sobivad aastaringseks kasutamiseks nii sise- kui ka välisruumides. Kerge kaal ja vastupidavus teevad neist suurepärase lisandväärtuse igale ruumile. Fliispleedid on hõlpsasti hooldatavad, püsides kaua värskete ning kvaliteetsetena.

  Vegan- ehk kunstkarusnahast pleedid

  Iga interjööri saab muuta luksuslikumaks kunstkasrusnahst pleediga. Kunstkarusnahk on õhuline ja soe ning samas loodussõbralik alternatiiv, mistõttu võib seda nimetada ka vegan karusnahaks. Meie vegan karusnahast pleedid on lihtsasti hooldatavad ning vastupidavad, säilitades õige hoolduse korral oma elegantse välimuse aastateks. Vali meie kollektsioonist endale sobiv kunstkarusnahast pleed ning lisa oma kodule erilist pehmust ja killuke luksust.

  Linased ja puuvillased pleedid

  Looduslikust materjalist pleedid pakuvad esmaklassilist mugavust igal aastaajal, olles eriti mugavad suvel. Linane ja puuvillane on looduslikud materjalid, mis lasevad õhku läbi, on kerged ning pehmed. Linased ja puuvillased pleedid on stiilsed ja elegantsed ajast aega.