Cura Pearl classic 7kg raskustekk valge - 150x210 cm valge - 1
Cura Pearl classic 7kg raskustekk valge - 150x210 cm valge - 2
Cura Pearl classic 7kg raskustekk valge - 150x210 cm valge - 3
Cura Pearl classic 7kg raskustekk valge - 150x210 cm valge - 4
1 / 2
Cura Pearl classic 7kg raskustekk valge - 150x210 cm valge - 1 - Miniatyrbilde_ee
Cura Pearl classic 7kg raskustekk valge - 150x210 cm valge - 2 - Miniatyrbilde_ee
Cura

Cura Pearl classic 7kg raskustekk valge - 150x210 cm

179 €
CURA Pearl classic on jahe 7kg raskustekk, mis võib rahustada ning stressi leevendada.
Veebipoe ladu - toode saadaval
Tarneaeg: 7-9 tööpäeva
CURA Pearl classic on jahe 7kg raskustekk, mis võib rahustada ning stressi leevendada. Oma kaalu tõttu on tekk sinu kehale väga lähedal ja seetõttu tunned oma kehal mõnusat survet, mis meenutab kallistust või massaaži. Sellest tulenevalt toodab aju erinevaid hormoone, nagu serotoniini ja oksütotsiini. Need hormoonid võivad tekitada parema enesetunde ning stressihormooni kortisooli tootmine väheneb. Positiivseid mõjusid on teisigi: vererõhk võib langeda, hingamine tasakaalustuda, turvatunne kasvada ning rahutus väheneda. Magad öösel paremini ning ärkad hommikul puhanuna! Tekk sobib ka diivanile pleediks ning seda võib 60 kraadi juures pesta, kuid veendu siiski enne, et sinu pesumasin mahutab antud kaalu. Vali tekk vastavalt enda kaalule – sobilik on umbes 10-15% sinu kehakaalust. Seega, kui kaalud 70kg, vali 7kg tekk. Võta siiski palun arvesse, et igaühel on erinev eelistus ning ühele sobib kergem ning teisele raskem tekk. Materjal: pealiskangas 100% puuvill, niiditihedusega 200. Pealiskanga ja klaaspärlite vahel on õhuke polüstrikiht. Täidis: klaaspärlid. Kasutamine: vältimaks selja- või õlavigastusi, soovitame tekikoti ümber panemiseks asetada tekk voodile ning seejärel tõmmata tekikott tasapisi ümber teki. Kui sul on südame- või kopsuprobleeme või saad DBS ravi, soovitame, et võtad enne teki kasutamist kõigepealt ühendust oma arstiga. CURA ei soovita raskustekkide kasutamist alla 2-aastaste laste puhul ilma arsti soovituseta.
 • Värv: valge
 • Pikkus: 210 cm
 • Laius: 150 cm
 • Kaal: 7000 g
 • Materjal: 0% polüester 0% klaaspärlid
 • Pealiskangas: Puuvillane 100
 • Soojus: Keskmise soojusega tekk
 • Tootenumber: 183400000

KOHALETOIMETAMINE

HEMTEX-KAUPLUSESSE – ALATI TASUTA 

 • KLIKKA & TULE JÄRELE
   Vormista tellimus veebipoes ja tule juba 3 tunni pärast tellimuse järele, eeldusel, et soovitud tooted on kaupluses olemas. Tellimuse eest saad tasuda ettemaksuna veebipoes või kohapeal kaupluses.  
 • KOHALETOIMETAMINE KAUPLUSESSE
  Juhul, kui toodet ei ole meie kaupluses saadaval, saadetakse see kesklaost kauplusesse. Tarneaeg 7-9 tööpäeva.

TARNE DPD PAKIAUTOMAATI: 5,95 € / TASUTA  
Tasuta tarne ostudele alates 100€ 
Tarneaeg 7-9 tööpäeva. 
Kohaletoimetamine Postnord Mypack Collect -teenusega pakiautomaati.

KOJUVEDU: 14,95 €   
Tarneaeg 7-9 tööpäeva. 
Kohaletoimetamine Postnord Mypack Home - kullerteenusega. 

Pange tähele, et kõiki tooteid ei ole võimalik pakiautomaati tellida. Huomioithan, että jotkin tuotteistamme voidaan toimittaa vain myymälään tai kotiin kuljetuksella. Ostoskorivaiheessa kassalla näet, mitkä vaihtoehdot ovat tilauksellesi tarjolla.

Pakid, millele ei ole järele tultud. 

Hoiustame saadetist teie valitud pakiautomaadis 7 päeva. Järele tulemata postisaadetiste eest kohustub klient tasuma 15 € (koos käibemaksuga) tagasisaatmis- ja käsitluskulude katteks. Summa tasutakse sama makseviisi kaudu, millega tasuti tellimuse eest. Kui klient loobub ostust peale tellimuse väljasaatmist kesklaost, tuleks kliendil saadetisele järgi minna ning tagastada see tagastamisjuhise järgi. Nii ei registreerita tellimust saadetiseks, millele ei ole järgi tuldud ja klient väldib ülalmainitud rahalist kulu vastavalt 15 eurot.

TAGASTAMINE

Tooteid on võimalik tagastada 30 päeva jooksul alates sellest hetkest, kui olete tellimuse kätte saaanud.Teil on õigus müügipakend avada (ei kehti tekkidele ja patjadele ning voodipesudele*), kuid tagastatav toode peab olema kasutamata ja puhas ning tagastamine on võimalik ainult originaalpakendis. 

Tagastamine kauplusesse: 
Võtke kaasa tagastatavad tooted ja nende originaalpakendid ning esitage veebipoe tellimuskinnitus. Kauplusesse tagastamine on alati tasuta.

Tagastamine posti teel:  

Kui soovite tooteid postiga tagastada, võtke ühendust meie klienditeenindusega klienditugi@hemtex.ee. Saadame teile tagastamiseks vajaliku aadressikleepsu, mis tuleb välja printida ning pakile kleepida. Saada pakk tagasi meile. 

*Pange tähele, et hügieenilistel põhjustel peavad tagastatavad voodipesud, tekid ja padjad olema avamata pakendis. Suurte toodete näiteks mööbli tagastamine on võimalik vaid kauplusesse.

Soovitused