Kardin sinine - 140x240 cm sinine - 1
Kardin sinine - 140x240 cm sinine - 2
Kardin sinine - 140x240 cm sinine - 3
Kardin sinine - 140x240 cm sinine - 4
1 / 2
Kardin sinine - 140x240 cm sinine - 1 - Miniatyrbilde_ee
Kardin sinine - 140x240 cm sinine - 2 - Miniatyrbilde_ee

Max lystett

Kardin sinine - 140x240 cm

49,95 €
Kauniläikelisest veluurkangast pimendav kardin.
Värv: sinine
Veebipoe ladu - toode saadaval
Tarneaeg: 7-9 tööpäeva
Kauniläikelisest veluurkangast pimendav kardin. Pimendab 99% ning sobib tubadesse, kus soovid sisse paistvat valgust täielikult piirata. Kardin on tänu oma pealispinnale ka väga luksuslik ja stiilne. Pimendavad kardinad sobivad hästi töö-, elu- ja magamistuppa, kus soovitakse reguleerida sisse paistva valguse hulka ning varjata sissenähtavust. Kardinal on ülaservas krookepael, mille abil saab seda kolmel moel üles riputada: peitaasadega otse kardinapuule ning krooke- või riputusaasadega siinile. Pakendis 1 kardin.
  • Värv: sinine
  • Materjal: polüester
  • Tootenumber: 184421600

KOHALETOIMETAMINE

HEMTEX-KAUPLUSESSE – ALATI TASUTA 

  • KLIKKA & TULE JÄRELE
     Vormista tellimus veebipoes ja tule juba 3 tunni pärast tellimuse järele, eeldusel, et soovitud tooted on kaupluses olemas. Tellimuse eest saad tasuda ettemaksuna veebipoes või kohapeal kaupluses.  
  • KOHALETOIMETAMINE KAUPLUSESSE
    Juhul, kui toodet ei ole meie kaupluses saadaval, saadetakse see kesklaost kauplusesse. Tarneaeg 7-9 tööpäeva.

TARNE DPD PAKIAUTOMAATI: 5,95 € / TASUTA  
Tasuta tarne ostudele alates 100€ 
Tarneaeg 7-9 tööpäeva. 
Kohaletoimetamine Postnord Mypack Collect -teenusega pakiautomaati.

Tulenevalt pakiautomaatide kappide piiratud suurustest ei saa osasid veebipoes müüdavaid tooteid pakiautomaati tellida. Sellise toote ostu vormistamisel ei ole võimalik valida pakiautomaati võimaliku kättesaamise viisina.

KOJUVEDU: 14,95 € / 59,95 € 
Tarneaeg 7-9 tööpäeva. 
Kohaletoimetamine Postnord Mypack Home - kullerteenusega. 

Osasid veebipoes müüdavaid tooteid on võimalik tellida vaid kauplusesse või kullerteenusega koju.

Pakid, millele ei ole järele tultud. 

Hoiustame saadetist teie valitud pakiautomaadis 7 päeva. Järele tulemata postisaadetiste eest kohustub klient tasuma 15 € (koos käibemaksuga) tagasisaatmis- ja käsitluskulude katteks. Summa tasutakse sama makseviisi kaudu, millega tasuti tellimuse eest. Kui klient loobub ostust peale tellimuse väljasaatmist kesklaost, tuleks kliendil saadetisele järgi minna ning tagastada see tagastamisjuhise järgi. Nii ei registreerita tellimust saadetiseks, millele ei ole järgi tuldud ja klient väldib ülalmainitud rahalist kulu vastavalt 15 eurot.

TAGASTAMINE

Tooteid on võimalik tagastada 30 päeva jooksul alates sellest hetkest, kui olete tellimuse kätte saaanud.Teil on õigus müügipakend avada (ei kehti tekkidele ja patjadele ning voodipesudele*), kuid tagastatav toode peab olema kasutamata ja puhas ning tagastamine on võimalik ainult originaalpakendis. 

Tagastamine kauplusesse: 
Võtke kaasa tagastatavad tooted ja nende originaalpakendid ning esitage veebipoe tellimuskinnitus. Kauplusesse tagastamine on alati tasuta.

Tagastamine posti teel:  

Kui soovite tooteid postiga tagastada, võtke ühendust meie klienditeenindusega klienditugi@hemtex.ee. Saadame teile tagastamiseks vajaliku aadressikleepsu, mis tuleb välja printida ning pakile kleepida. Saada pakk tagasi meile. 

*Pange tähele, et hügieenilistel põhjustel peavad tagastatavad voodipesud, tekid ja padjad olema avamata pakendis. Suurte toodete näiteks mööbli tagastamine on võimalik vaid kauplusesse.