Merehõnguline & klassikaline suvestiil

Sellesuvine mereteemaline sisustusstiil on ammutanud inspiratsiooni Positano linnakesest Amalfi rannikult Itaaliast. Populaarse puhkusesihtkoha kristallselge merevesi, apelsini- ja sidrunipuud, oranžid päikesevarjud ning klassikaline itaaliapärane arhitektuur on aluseks sellele värskele ent soojale suvetrendile. Sukeldu Positano Moodi suvemiljöösse ning tunneta põski silitavat Itaalia lõunaranniku mahedat meretuult.
Sisusta terass õuemööbli ja kardinatega

Positano Mood

Stiili värviskaalasse kuuluvad mitmed meresinised toonid, ent värvikaardilt leiab ka tsitruskollased ja -oranžid ning puhta valge tooni, mis lisab omalt poolt kergust ja rikkalikkust. Õueruumidesse sobivad imehästi meeleolu looma tuule käes võbelevad valged läbikumavad kardinad. 

Toolipadjad mitmetes värvitoonides

Klassikalised triibulised motiivid kuuluvad antud mereteema juurde kohe kindlasti. Kombineeri omavahel kitsaid ja laiasid triipe ning kasuta julgelt ka erinevaid toone. Nii lood ägeda terviku. Graafilised mereteemalised mustrid, nagu merekarbid, lained ja korallid, sobivad triipudega kenasti kokku ja loovad dünaamikat.

 

Merelist hõngu magamistoas

Loo magamistuppa merelist hõngu, asugu see siis linna- või maakodus või lausa paadis. Vali klassikalised värvitoonid nagu valge ja sinine ning lisa soovi korral mereteemalisi mustreid. Juurde veel ka killuke oranži ning ongi lahe kontrast. Viimane lihv anna kauni pleediga, mis peab kohe kindlasti olema värvikirev! 

 

 

Suvepidu õues

Mis võiks olla veel toredam, kui katta õue suvine pidulaud! Ära hoia end tagasi ning vali mustriküllane suvine laudlina ja värvikad aksessuaarid. Mereteemaline käekiri sobib hästi ka laua katmise puhul. Kasuta läbipaistvat, sinist või oran klaasi ning keraamilisi dekoratsioone, mis lisavad omalt poolt lõõgastava rustikaalse nüansi. Kirsiks tordil on punutud tooted nagu korvid, lambivarjud ja küünlaanumad. Kombineeri julgelt sama graafilise mustriga erinevaid elemente! 

 

Imeline suvine laud

Imeline suvine laud

Püsi antud trendi värviskaalal ning vali õuemööbli toonideks valge, sinine ja oranž. Lisa pehmust mõnusate kokkusobivate toolipatjadega. Need loovad kauni kontrasti valge seina või kardinaga. Ära unusta ka päikesekaitset! Siin on abiks suur päikesevari, mis on ühtlasi praktiline ja stiilne ning loomulikult antud stiili juurde ideaalselt sobiv!

Rannailmadeks valmis

Mis on suvi ilma veemõnude ja rannas olemiseta! Vali oma sellesuvine lemmikrätik, millel mõnus rannas, põllul või basseini ääres pikutada! Suur, pehme ja kauni mustriga rätik teeb rannapäevast ideaalse! Rannarätikute valikust leiad veel ka 50-ndate retrostiili ja eriti suuri mõõte, mille peale mahub korraga mõnulema kasvõi kogu pere!