Light Perfection

Light Perfection

Kevadtalvine sisustustrend – Light Perfection

Uus aasta meelitab uuendama ka kodu ning selle atmosfääri. Päev-päevalt lisanduv valgus värskendab vaimu ja samalaadset valgusküllast sisustushõngu soovitakse ka oma koju. Helge kevadtalvine Light Perfection loob õhulise, valgusküllase, modernse ja veidi futuristliku stiili, mis on samas ka kaunilt õrn. 

 

Nüüd, mil valgust on üha enam, luba sel oma elutuppa paista. Talviseks sisustuseks sobivad imehästi linased kardinad, sest nende rustikaalne maalähedane materjal ja läbikumavus meenutavad meile loodust ning samas lasevad need kenasti valgust läbi. Linane on samas ka kvaliteetne materjal, mis peab õige hoolduse korral kaua vastu. Linane kardin Selma on saadaval mitmes kaunis talvises värvitoonis. Kui linane kardin ei tundu meelepärane, soovitame valida õhulise mustrilise kardina või siis heledat tooni sametkardina.

Talvine atmosfäär magamistoas

Vali magamistoa sisustamiseks valged, beežid ja pastelsed toonid. Voodisse sobiks hästi meie klientide pikaaegne lemmik, satiinpuuvillane Eden Soft stonewashed. Nüüd on see saadaval ka kaunites kevadtoonides. Värsketes värvitoonides sisustatud magamistoas magad kindlasti veelgi paremini! Kaunista tuba valgustpeegeldavate esemetega, mis tagavad samas kerge ja puhta üldilme. Materjalidest kasuta kirgast klaasi, marmorit ning heledat puitu ja lisa hõbedasi detaile. Stiilile annavad viimase lihvi pehme ja ümada disainkeelega peeglid ja valgustid. 

 

 

 

Meeleolukas köök

Köök onteadagi kodu süda ning talvisel ajal veedetakse seal üsnagi palju aega kokates maitsvaid roogi. Õdus atmosfäär teeb toiduvalmistamisest veelgi mõnusama, eriti, kui kõik vajalikud tarvikud on käeulatuses. Kaunis marmor ja klaas sobivad selle talvise trendiga kenasti ning neid on lihtne kombineerida koos puidu ja keraamikaga kenaks tervikuks. Kata kauni terviku saavutamiseks oma söögilaud toon-toonis tekstiilidega nagu laudlinad, linikud ja servjetid.