Kontrastne sügistrend - Dark Balance

Dark Balance sügistrend - tumeda tonaalsusega, ajatu, lummavalt eksklusiivne.

Stiili värvigamma

Dark Balance sügisstiil koosneb kõki meeli köitvast poeetilisest, elegantsest ja tasakaalustatud sisekujundusest. Stiili tumedad ja sügavad dramaatilised toonid on hoolikalt valitud ja omavahel ideaalselt ühilduvad. Põhitoonideks on must, pruun, tumeroheline ja beež, lilla puudutus pehmendab tervikut. Tumedad toonid ja pehmed materjalid loovad omavahel kena kontrasti. Kombineerige selle stiili põnevaid geomeetrilisi mustreid, julgelt võib neid kasutada interjööri detailides - vaasid, lillepotid ning pleedid.

Minimalistlikult kaetud laud

Naturaalsest materjalist kaunid tekstiilid nagu linane, puuvill ja samet loovad aluse sellele lauakatmisstiilile. Materjalid on luksuslikud ja vastupidavad. Aseta lauale klassikaline ja lihtne linane laudlina. Sobiva meeleolu võib luua ka lillemustrilise või muu graafilise disainiga puuvillase laudlinaga. Lisa keraamikat, värvilist klaasi ja kurvikaid vaase, et luua paeluvalt eksklusiivne mulje.

Kutsuv sügisene magamistuba

Hämaras magamistoas on mõnus magada. Tume seinavärv, heledad kardinad, kvaliteetsed padjad ja tekid ning pehme voodipesu loovad head tingimused kosutavaks ööuneks. Investeerige voodipesu materjalidesse. Soovitame valida puuvillase- või kivipestud satiini, luksusliku Egiptuse puuvilla või imelise percale puuvilla vahel. Vali oma maitse järgi mustrilised või lihtsad ühetoonilised tekikotid ja padjapüürid. Et saada huvitavam tervik proovi omavahel erinevaid komplekte kombineerida!