Christmas Wonderland - loodusest inspireeritud jõulutrend

Christmas Wonderland - loodusest inspireeritud jõulutrend

Jõulud on lähenemas ning kuigi me sooviksime nii väga lõõgastuda ja rahu leida, kipub see aeg muutuma vahetevahel pigem just kiirustavaks ning sterssirohkeks. Muudame siis oma kodu mugavaks ja rahustavaks pehmete kangaste, hubase küünlaleegi, meeldiva aroomi ja maitsvate väikesete delikatesside abil. Meie naturaalsusele panustav jõulustiil on mugav ja hellitavalt sume, fookuses loodusest pärit värvipalett, sametiselt pehmed tekstiilid ning kutsuvalt soe meeleolu.
Naturlig jul

Kas teie kodu on sisustatud moodsalt ning minimalistlikult ja soovite, et ka jõulukaunistused oleksid sarnases stiilis? Oleme valinud välja tooted, mis oleksid võimalikult naturaalses värvigammas ning mille abil oleks lihtne luua armas jõulumeeleolu ilma klassikaliste punastes toonides kaunistusteta. Vaata kasvõi seda sooja ja hubast magamistuba, kus on kasutatud patju ja voodipesukomplekte, millel on lihtsad mustrid ning loodusest inspireeritud minimalistlikus stiilis ornamendid.

Looduslikud taimeseaded, mis said alguse sügistrendides, lisavad toreda nüansi ka jõuluaega. Toome tuppa naturaalseid käbisid, oksi, lehti ja seeni - kõike, mida mets pakub. Sellesse stiili sobituvad ideaalselt korvpunutised, džuutvaibad ning -lauamatid, rotangist sisustusaksessuaarid. Jõuluteemalist lauda kattes lisavad toredat meeleolu väikesed küünlalaternad, mis on kaunistatud loodusest inspireeritud ornamentidega  - pähklid, männikäbid, kuused, loomakujutised jne. Kuldsed ja vasksed ning värvilisest klaasist esemed muudavad laua pidulikuks ja elegantseks. 

Jõulutäht sand
Jõulutäht sand
-40%

Vail

Jõulutäht sand

20,97 €34,95 €
Jõulutäht hall
Jõulutäht hall
-40%

Ember

Jõulutäht hall

20,97 €34,95 €
Jõulutäht valge
Jõulutäht valge
-40%

Blaze

Jõulutäht valge

23,97 €39,95 €

Jõulukaunistusi võib hakata juba aegsasti vähehaaval välja panema. Kui alustada kaunistamisega varem, saame nautida imelist jõuluatmosfääri võimalikult kaua. Meie jõulustiili saab hõlpsasti sulandada tavapärasesse sisustusse, advendiajal meelepäraseid aksessuaare vähehaaval juurde lisada ning nii hiilibki mõnus jõulutunne meie kodudesse ja hinge. Jõuluaroomidega küünlad aitavad samuti luua imelist ja ootusärevat meeleolu. Vaata kõiki meie lõhnaküünlaid siit.

See stiil on meeleolukas, kuid lihtne ja rahustav. Atmosfääri aitavad luua looduslikust kiust tekstiilid - näiteks linane, maalähedane puuvill ja villane. Vilditud efektiga loodusvalge vill on selle trendi oluliseks elemendiks. Erinevatest materjalidest pehmed padjad aitavad luua sooja kutsuvat meeleolu. Värvid on nauturaalsetes toonides määrdundvalgest karamellpruuni ja tumeda samblaroheliseni. See stiil sobib nii maakoju kui ka kaasaegsesse põhjamaise stiiliga linnakodusse. Loo oma isikupärane stiil ja naudi jõulukaunistusi valides ning välja pannes seda imelist kõhus hõljuvate liblikate tunnet nagu siis, kui lapsena ootasime pikisilmi jõuluvana tulekut!