Sisusta vaipadega

Sisusta vaipadega

Õige vaip õigesse tuppa. Vaibad lisavad ruumile soojust ja õdusust ning samas summutavad helisid. Vaipu on palju erinevaid ja õige toote valimine sõltub sellest, millisesse tuppa vaipa vaja on. Hemtexi veebipoest leiad villa-, puuvilla- ja džuutvaipu ning taaskasutatud materjalidest toodetud vaipu. Meie tootevalikus on ka mitmetes toonides jamustrites plastik- ning kaltsuvaipu. Milline on sinu valik? 

Hemtex.ee veebipoes on müügil villavaibad, džuutvaibad, puuvillavaibad, plastikvaibad ja taaskasutatud teksakangast vaibad. Vali meelepärane!

Õige vaip õigesse tuppa

Kööki sobib lihtsasti pestav vaip. Esikuvaip peab olema kulumiskindel. Õues kasuta plastikvaipa. Magamistuppa sobib näiteks ühevärviline ja pehme vaip, mis lisab õdusust. Villane vaip voodi kõrval teeb hommikuse tõusmise veelgi mõnusamaks. Ja kes ei unistaks mõnusalt kohevast vaibast diivanilaua all? 

Ruumieraldaja

Suurte vaipadega võib ruume liigendada ning ühtlasi lisavad need ka hubasust. Džuutvaip on vastupidav ja see sobib hästi näiteks elutuppa, kus viibitakse rohkem. Esikus loob hea esmamulje näiteks uksevaip ning lastetoa mänguline vaip lisab ruumile pehmust ja värvi.   

Vaip olgu paigal

Vahel võivad just õhemad vaibad paigast nihkuda. Selle vältimiseks tasuks kasutada libisemiskindlast alusvaipa. Meie tootevalikust leiad alusvaiba, mille saad soovitud mõõtu lõigata.